תמר נגישות - פרופיל החברה

פרופיל מקצועי

תמר נגישות - בהנהגתה של מורשה נגישות מתו"ס ושירות, תמר לובלסקי, מתמחה בנגישות מבנים תשתיות וסביבה ובנגישות השירות. תמר נגישות - הינה חברה המתמחה בהנגשת מבנים, תשתיות, סביבה והנגשת שירות עבור אנשים עם מוגבלויות. בישראל חיים כמיליון וחצי איש עם מוגבלויות שונות, הזקוקים להתאמות נגישות כדי שיוכלו להשתלב באופן עצמאי שוויוני ומכובד. תמר נגישות עושה כל שביכולתה על מנת לסייע לכל נכס ועסק לעשות את ההתאמות הדרושות על מנת להציע שירות נגיש בסביבה מכילה. תמר לובלסקי, מחלוצות תחום ההנגשה בישראל, פועלת משנת 2000 להנגשת מבנים ופרויקטים, חדשים וקיימים, ברחבי הארץ. תמר נגישות הינה חברה בעלת ניסיון בהנגשת מאות פרויקטים, ביניהם: בתי מלון, בתי-ספר, גני ילדים, בתי דיור מוגן, מקומות אכסון, בתי מסחר וקניונים, שטחים פתוחים וציבוריים אצטדיונים והיכלי ספורט, בנייני מגורים ועוד. תמר נגישות עובדת עם צוות מקצועי, מיומן ואמין. עם חברות מובילות במשק אשר מתמחות בתחום ההנגשה, בכדי להבטיח ללקוחותיה את מכלול השירות הנדרש עבור כל פרויקט. תמר נגישות פיתחה אפליקצייה ייחודית בשם A-CHECKבאמצעותה נעשה סקר נגישות המבטיח את איכות הסקר, תוצאות הסקר ומעקב קבוע בתקופת הביצוע עד לאישור המקום על ידי מורשה נגישות.

בין קהל לקוחותינו

חברי צוות

תמר לובלסקי

תמר לובלסקי


מורשה נגישות מתו"ס ושירות בעלים

מחלוצות תחום ההנגשה בישראל, יועצת נגישות עם נסיון של מעלה מ 17 שנים. בעלת תעודות מורשה נגישות מתו"ס ומורשה נגישות שירות. ליוותה פרויקטים מורכבים וייחודים. לקחה חלק פעיל במאות במנים ועסקים הישראל. עבודותיה זכו לתשבחות, משמשות דוגמה כיצד ניתן עם רצון ויצירתיות להנגיש כל פרויקט. מרצה מנוסה בתחום הנגישות. הקימה עסק עצמאי המוקדש כולו לשיפור הנגישות. מאמינה כי ישראל מכילה, על כל הקשת האנושית, תיצור עתיד טוב יותר לדורות הבאים.

עומר לובלסקי

עומר לובלסקי


מנהל בפועל

בעל תואר באדריכלות מאוניברסיטת פוליטכניקו של טורינו, איטליה. מנכ"ל החברה, יזם אפליקציית A-Check.

יהודית ארנפלד

יהודית ארנפלד


מנהלת קשרי לקוחות

יהודית ארנפלד, מלווה את לקוחות תמר נגישות כבר למעלה מעשור. מעניקה יחס אישי וקשב לכל אחד מלקוחותינו. מתאמת בין הלקוח לגורם המקצועי הרצוי ומלווה את הלקוח עד סיום עבודות ההנגשה ומעבר לכך.

יואב מלכה

יואב מלכה


מנהל מידע ותהליכי עבודה

בעל תואר ראשון בתקשורת וניהול מטעם המסלול האקדמי, המכללה למנהל. מנהל מידע ותהליכי עבודה. אחראי על מערכות הניהול והמידע. מנהל רכש ותחזוקה אחראי מדיה חברתית. תמיכה טכנית ללקוחות A-Check.