בלוג

גאים להציג - אפליקציית A-CHECK

17/03/2018 13:00

אפליקציית A-Check מבית תמר נגישות היא אפליקצייה ייחודית המשמת לבחון כל עסק ונכס בהתאם לתקנות הנגישות הרלוונטיות לאותו נכס ולתת פלט המייצג את כל הליקויים עם הפניה לתקן, המלצות לביצוע, כתב כמויות ואומדן מחירים. A-CHECK משמשת את לקוחותינו בבחינת בתי העסק ו/או המבנים שברשותם ולמפות את הפער הקיים בין הדרישה לתקנות ולבין המצב הקיים בשטח. האפליקציה מאפשרת בחינה של כלל הנכסים בסטנדרט אחיד בהתאם לרצון הלקוח.

מסך התחברות לאפליקציית A-CHECK (איי צ'ק)

מסך התחברות לאפליקציית A-CHECK (איי צ'ק)

לאחר רכישת חבילה לאפליקציה מקבל המשתמש שם וסיסמה לצורך כניסה למערכת. ניתן להיכנס למערכת מכל מכשיר. מחשב, טאבלט, נייד וכו'. בעת ביצוע הסקר ניתן שאלות ברורות לסוקר מה לבחון בשטח ואילו ממצאים לקחת. בהתאם לממצאים ניתנים המלצות לביצוע וניתן להוסיף במסך העריכה כתב כמויות ואומדן מחירים להתאמות הביצוע שיש לעשות בבית העסק. האפליקציה מאפשרת באופן יעיל מקצועי ומשתלם לבחון כמות גדולה של נכסים באותו אופן בפרק זמן קצר ולחולל חוברת PDF וכן קבצי אקסל המפרטות את הליקויים והמלצות לביצוע.

סוקר משתמש באפליקציה בשטח. מדידת גובה אינטרקום עם מטר והכנסת נתונים לאפליקציה.

סוקר משתמש באפליקציה בשטח. מדידת גובה אינטרקום עם מטר והכנסת נתונים לאפליקציה.

האפליקציה מאפשרת לאסוף נתונים מהשטח על מנת לקבל תמונה מלאה של המצב הקיים, במסוף הסיכומים באפליקציה ניתן לעבור על הממצאים ולהוסיף המלצות והתאמות לביצוע. במסך הסיכומים ניתן לראות את הנושאים לדיון עם מורשה הנגישות המלווה, שינויי בינוי נדרשים, ריכוז הליקויים, אסופת תמונות המבנה, פרטי הנכס, וסיכום חוות הדעת של מורשה הנגישות האחראי.

סרטון האפליקציה ביוטיוב

תרומה לחברה

11/02/2018 20:37

תמר נגישות השתתפה בפעילות האקתון משחק נגיש שיזמה עיריית תל אביב בשיתוף ארגון TOM העולמי בסדנא בת 30 שעות לבניית משחקים נגישים שיהיו שמינים בזמן ההפסקות בבית הספר לתלמידי בית הספר און המחנך ילדים עם שיתוק מוחין ומחלות ניווניות.

משחק סולמות ונחשים נגיש

משחק סולמות ונחשים נגיש

צוות תמר נגישות עיצב לוח משחק של סולמות ונחשים נגיש כך שכל ילד, ללא קשר ליכולתו יוכל לשחק בזמן ההפסקה. המשחק עוצב ובוצע על ידי תמר נגישות בשיתוף המעצב חגי גפן.

לוח המשחק

לוח המשחק

שמחנו להשתתף ולקחת חלק. אנו מקווים כי הילדים יהנו מהמשחק לא פחות ממה שאנחנו נהננו לבנות אותו. שמחנו להכיר את הילדים הנפלאים מלווים בצוות מדהים של בית הספר. גאווה לקחת חלק ביוזמה מבורכת שכזו.

סרטון ההאקתון ביוטיוב בערוץ בית הספר של און